Způsob dopravy a platby objednaného zboží

Platba předem na bankovní účet. Při tomto způsoby úhrady obdržíte 3% slevu na objednané zboží. Úhradu je třeba uskutečnit na jeden z našich bankovních účtů. Pro Slovenskou republiku je to účet č. 2618379015/1100 vedený u Tatrabanky, pro Českou republiku je to účet č. 670100-2201077548/6210 vedený u mBank. Jako variabilní symbol použijte číslo Vaší objednávky. Zásilka bude expedována po připsání částky na náš účet, urychlit tento proces je v některých případech možné zasláním potvrzení o převodu na email info@bizu-outlet.com. O odeslání zásilky a podacím čísle Vás budeme informovat v den podání nebo následující den po podání zásilky.


Dobírka - V rámci České republiky je možné zasílat zboží na dobírku prostřednictvím České pošty nebo kurýra PPL. Zboží na dobírku je na Slovensko možné zaslat pouze kurýrem PPL, na území SR je služba zabezpečovaná společností DHL. O odeslání zásilky a čísle zásilky Vás budeme informovat v den podání nebo následující den po podání zásilky.


Osobní odběr v Praze. Dle dohody je zboží předáváno v Uhříněvsi, na Pankráci nebo v Karlíně. Nejedná se o kamennou prodejnu.

  Způsob platby a poplatky (ceny jsou uvedeny s DPH)
 • Dobírka do ČR – 45 Kč
 • Dobírka do SR - 60 Kč (2,18 €)*
 • Platba předem na bankovní účet v ČR i SR - zdarma, sleva 3% z ceny zboží
 • Platba hotově při osobnom odbere v Praze - zdarma
  Způsob dopravy a poplatky (ceny jsou uvedeny s DPH)
 • Doporučená zásilka v rámci ČR prostřednictvím České pošty – 60 Kč
 • Doporučená zásilka do SR prostřednictvím České/Slovenské pošty – 105 Kč (3,82 €)*
 • Kurýr PPL v rámci ČR – 119 Kč
 • Kurýr PPL/DH do SR – 205 Kč (7,45 €)*
 • Osobní vyzvednutí v Praze – 24 Kč
 • Při ceně zboží nad 3.600 Kč s DPH doprava zdarma

*Propočet na úrovni 27,50 Kč/Euro, cena se může mírně měnit v závislosti na kurzu € vůči Kč dle ČNB

Cena a forma dopravy mimo území ČR a SR bude vždy upravovaná individuálně po dohodě kupujícího s prodávajícím.
Datum aktualizace: červenec 2014


Doba dodání

Zboží je expedováno od 1 do 10 pracovních dní od obdržení závazné objednávky v závislosti na dni objednání, stavu skladových zásob a zvoleném způsobu platby. Pokud není objednané zboží aktuálně skladem, prodávající kupujícího informuje emailem nebo telefonicky. Následná úprava objednávky, zpoždění expedice nebo storno objednávky je předmětem dohody mezi kupujícím a prodávajícím. Obvykle probíhá expedice 1 x týdně, v předvánočním období 3-4 x týdně. Zboží je odesíláno doporučeně prostřednictvím České pošty nebo kurýrní službou PPL/DHL. Doručení v rámci ČR probíhá obvykle následující pracovní den od podání jak prostřednictvím pošty, tak kurýra. Doručení do SR při zaslání poštou je obvykle do 3-5 pracovních dní, kurýrem do 2 pracovních dní od podání.

PŘI OBJEDNÁVKÁCH, KDY CENA ZBOŽÍ NEPŘESAHUJE 500 Kč s DPH, MŮŽE BÝT DOBA EXPEDICE PRODLOUŽENA AŽ NA 20 PRACOVNÍCH DNÍ.

optimalizace PageRank.cz