Jaké šperky se hodí k Vaší tváři?

20.11.2011

Šperky mohou dotvořit Vaši krásu, ale při špatném výběru mohou i uškodit. Přinášíme Vám pár rad, které by Vám mohly pomoci se zorientovat při jejich výběru.

Hranatá tvář

Pokud máte hranatou tvář, doporučujeme náušnice, které zjemní její ostré kontury. Vhodné jsou náušnice ve tvaru prodloužené slzy anebo jiných oválných tvarů. Visící náušnice Vaši tvář opticky prodlouží a zjemní. K hranaté tváři se hodí i malé náušnice kulatých tvarů. Vyhýbejte se však geometrickým tvarů jako čtverce, obdélníky nebo trojúhelníky.

visiace strieborne nausnice

Oválna tvář

Ve všeobecnosti platí, že oválnou tvář můžete zkrášlit jakýmkoliv tvarem náušnice. Neuděláte chybu, když zvolíte náušnice spirálového nebo oválného tvaru nebo náušnice ve tvaru slziček. Můžete si dovolit i visící náušnice geometrických nebo oválných tvarů, ale neměli byste kombinovat malou tvář s náušnicemi větších rozměrů, a pokud si nechcete svou tvář ještě opticky prodloužit, vyhněte se visícím náušnicím oválných tvarů.

nausnice kvapky swarovski elements

Trojuhelníková tvář

Dámy s trojúhelníkovou tváří si mohou vybrat z velkého množství náušnicových tvarů, od oválných přes kruhové až po spirálky. Velmi dobrou volbou jsou visící oválné náušnice, které zvýrazní pěkné linie trojúhelníkoví tváře.

Kulatá tvář

Pokud máte tento typ tváře, určitě doporučujeme náušnice, které ji opticky prodlouží. K takovým patří náušnice obdélníkových nebo oválných tvarů. Měly byste se však vyhýbat náušnicím ve tvaru kruhu.

Široký výběr náušnic najdete na našich internetových stránkách stránkach výběr pro Vás.

Váš BIZU-OUTLET.com

optimalizace PageRank.cz